Adguard Премиум АПК – Free Download Cracked Премиум Про Клучни

Со | Октомври 4, 2018

Adguard Премиум АПК е премија алатка за да се избегне несакани реклами од вашите интернет прелистувачи. Ако сакате да го блокираат реклами од вашиот прелистувач можете да го додадете овој софтвер бесплатно од нашата веб страница.

Adguard Cracked АПК ви нуди со сигурен и податлив за безбедност што одеднаш и без твоето учество филтри вчитување на веб-страници на. Adguard АПК се ослободува од сите досадни реклами, блокови вчитување на веб-сајтови ризично, и сега не може да дозволи апсолутно секој музика вашите активности на интернет.

Преземете Adguard Премиум АПК

AdBlock Премиум го прави користењето на соседството VPN технологија за филтрирање на посетителите без привилегии на root. затоа што на овој VPN серверот е вграден право на вашиот уред, па нема потреба за дополнителни далечни врски. по водење на стан, тоа веднаш почнува offevolved да ги филтрираат сите ваши интернет сообраќај тивко и брзо. клуч Adguard Премиум ќе ви помогне да се Активирај го PRO верзија на рекламирање гарда го симнете овој софтвер денес.

Вие исто така може да се допаѓа: Need for Speed ​​Созревање Crack – Free Download NFS Cracked

при обработката на веб-страница на интернет, Adguard Про АПК прави неколку работи веднаш:

 • Се ослободува од реклами и онлајн код СЛЕДЕЊЕ веднаш од веб-страница.
 • Тестови на веб-страница во опозиција на базата на податоци за фишинг и малициозни сајтови.
 • Проценките апликации симнати од непознати извори.

Што има ново

 • Фиксна проблеми со симнувањето на големи датотеки (вклучувајќи ажурирања Google Play)
 • Подобрено ракување на TCP конекции
 • Додадено резиме областа на "Settings Ниско ниво"
 • Додаде дека "pref.vpn.capture" предност на секцијата Поставки на ниско ниво на
 • Фиксна проблем со примена на "параметри Ниско ниво"
 • Фиксна проблем со DNS кеш во режим на рачно прокси
 • Икони кешот се пресели во стан кеш

Како да инсталирам?

 1. Деинсталирате било која претходна верзија на Adguard
 2. Преземете и инсталирате APK скоро од линковите дадени подолу
 3. Направено, Уживајте