Bigasoft Аудио конвертор Сериски – 5 лиценца законик + Сериски Free Download

Со | јануари 20, 2018

Bigasoft Аудио конвертор Сериски е многу моќен и добро познати апликација која го вклучите вашиот музички фајлови во другите formats.This софтвер исто така ги зема аудио од видео фајлови и да го зачувате во MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, и OGG.

BigaSoft Аудио конвертор Сериски

Bigasoft Аудио конвертор 5 сериски е секојдневна една фаза онлајн видео симнувачот и конвертор на помош на краток симнување и промени со текот на онлајн фотографии движење за играње на компјутер, флексибилни машина, мобилен телефон, mp4 учесник, ТВ и дополнителни ефекти. екстремни видео симнувачот уредот за да резервни онлајн снимки во HD, Седиштето и 3-D филмови и потоа размена во текот на mp4, AVI, WMV, Мов, MKV, FLV, MPG, VOB и така натаму за репродукција на страшно колекција на автоматски уреди вклучувајќи iPad малку, iPad, iPod, iPhone, Google Nexus, Microsoft Surface, поттикне пожар, капина, Apple телевизор, Zune, PSP, PS3, џебен компјутер, иновативни Зен, Xbox, Archos и тоа е само почеток.

Преземете Bigasoft Аудио конвертор Сериски

Bigasoft Аудио конвертор Сериски

Bigasoft Аудио конвертор последниот е врвот аудио конверзија алатка чиста за употреба со интегриран аудио едитор кој ги обезбедува брз начин да го конвертирате речиси сите познати аудио кодеци. Тој им дава на најдобар метод за медиуми конвертор кој им помага на ширењето на познати аудио и видео кодеци. Иако софтвер им помага на голем број на аудио и видео кодеци, тој е оптимизиран за аудио наједноставниот, затоа што има само аудио излез формати. преку BigaSoft Torrent, можете да конвертирате помеѓу песни скоро сите формати, може постапка повеќе конверзии истовремено, и има можноста да ја извадиме музика од сите познати филмови или клипови.

Вие исто така може да се допаѓа: Corel VideoStudio Pro X8 Torrent - Крајната Комплетна Crack + Keygeyn Free Download

BigaSoft Аудио конвертор 5 Карактеристики лиценца законик:

интерфејс

Bigasoft Преглед може да обезбеди брз начин за претворање на мелодија формати, за да се земе вашата музика првата стапка насекаде и се обрне внимание прекрасни песни додека ви треба. Можете да ги слушате вашите омилени песни на iPod, iPhone, капина, PSP, PS3, Zune, mp4 учесник, и така натаму.

Претвори Музика Датотеки:

Bigasoft аудио конвертор пет сериски клуч ќе може да напор конвертирате помеѓу речиси сите аудио формати MP3 плус, WMA, M4A, AAC, AC3, Wav, Ogg, и многу други. Виртуелниот аудио конвертор може да се користи како MP3 Converter, WMA конвертор, M4A конвертор, и така натаму.

Конвертирате MP3 аудио:

BigaSoft Аудио конвертор Сериски прави го изедначи да се трансформира за да се mp3 аудио формат WMA, M4A, AAC, и така натаму. Аудио to MP3 Converter е на сите-во-едно и извонреден командант mp3 аудио конверзија софтвер.

Аудио сплитер:

Паметни Аудио сплитер алатка за едноставно може да се намали на аудио датотека во бројни лице звук песни преку како што ќе. Таа, исто така поддржува апсолутно разделување аудио документи беспрекорно базирана пред се врз глава маркери или базира целосно на .Cue датотеки.

Уживајте во музиката од Музика Видео:

Видеото на аудио конвертор ви овозможува да екстракт аудио песни од сите познати филмови и музички спотови, како што се AVI, MPEG, MP4, MPG, VOB, MKV, WMV, итн.

Batch конверзија:

Сега преку серија аудио конверзија, професионални видео аудио конвертор им помага на конвертирање гигант износ на песна или видео снимки во исто време. Исто така, тоа би можело да се затвори вашиот компјутер механички по конверзија бил погубен.

Преземете Bigasoft Аудио конвертор Сериски