Fonepaw сериски клуч – Слободен Обнова податоци кодот за регистрација + Crack

Со | јануари 4, 2018

Fonepaw сериски клуч е многу моќен и познати податоци за обновување софтвер кој може да ви помогне да го направите избришани или изгубени датотеки, слики, видеа од вашиот софтвер Андроид device.This е многу лесно и пријателски за корисниците може да се опорави на податоци од било Андроид верзија.

Fonepaw сериски клуч

Сите нашите паметни телефони имаат ограничена количина на простор за складирање. И дека за една редовно избришете мојот мобилен телефон податоци на бескорисни работи јас не знам претпоставувам дека ќе треба. Но дали некогаш сте избришани контакт или конец порака, потоа сакаше да го имаше долниот дел на грбот? Fonepaw андроид статистика закрепнување е дизајниран за едноставно дека ситуацијата.

Тоа е последната софтвер за паметни телефони и капсули Андроид податоци за обновување - еден треба да се има алатка која успешно го обновува избришани или неоправдан фајлови од вашиот алатка, со едноставен човек, интерфејс кој е лесен за навигација. Сите што сакате да направите е приклучок за вашиот мобилен телефон на вашиот приватен дом лаптоп и да дозволи Андроид евиденција за наплата на тест, да пристапат и да се врати на вашите неоправдан фајлови.

Преземете Fonepaw сериски клуч

Fonepaw сериски клуч

Несреќен реалноста е, ти си многу поголема веројатност да ја избришете вашата евиденција за причина, отколку преку пресврт на судбината. Ако подоцна умен и сакате да го направите избришани контакти, пораки и телефонски логовите, fonepaw андроид евиденција лекување е лесна, едношалтерски техника да се добие пониска врати сето она што погрешно записи. (тоа е прилично едноставно како верзија на iOS, iPhone статистика закрепнување.)

Вие исто така може да се допаѓа: DLL датотеки фиксаж клуч - Free Download Комплет Премиум Про верзија

Да се ​​применува, навистина се приклучат на вашиот мобилен телефон на USB порта на вашиот компјутер, и ослободување на Андроид статистика лекување (правејќи се дека батеријата на вашиот уред не е поголема од 20 проценти обвинет). потоа, изберете сорти на документот што треба да се опорави и да им се овозможи на софтвер за да започне скенирање алатка за вашиот.

Затоа што софтверот наоѓа датотеки, тие ќе се појават во листа на кориснички интерфејс. Сите што треба да направите е да дојдете долу и прегледување на датотеки, се утврди кои од нив треба, потоа кликнете на копчето "се подобри" - андроид факти лекување ќе добие документи на оние надвор од вашиот уред во вашиот лаптоп.

Софтвер вади сите информации во врска со вашите пораки, контакти и зборувате со логови, од SIM картичка на вашиот паметен телефон или внатрешна меморија. Вие би можеле да се добие содржина порака, телефонски броеви, и е-мејл адреси, како и датумите ви испрати или добиени пораки или направи телефонски повици.

Fonepaw андроид реставрација информации поддржува неколку варијации на Андроид оперативен систем (2.1 до 5.1) и само за било кој бренд на Android паметен телефон - Samsung, HTC, LG, Google, Sony, Моторола, ZTE, Huawei, Asus, Acer и така натаму.

Преземете Fonepaw сериски клуч