Tubemate – Free Download YouTube симнувачот 2.2.9

Со | август 16, 2017

Tubemate е бесплатна апликација за да ја преземете видео записи со висок дефиниција од YouTube. цевка Мате се користи за симнување на вашите омилени видео песни, филмови, и спортски видеа од YouTube.

tubemate

Youtube симнувачот е еден стан за симнување на YouTube видеа одеднаш за вашиот мобилен телефон. Тоа ви овозможува да се вашите омилени филмови во SD картичка на вашиот алатка е да се види нив секогаш кога ви треба.

преземете Tubemate

Tubemate

овој стан Tubemate Youtube симнувачот е навистина непречено да ги користат, Вие само треба да се бара за секоја видео во полето за пребарување на стан Tubemate 2.2.9 и притиснете зелена стрелка се наоѓа на долниот дел од екранот во тој втор можете да одберете видео датотека што треба да преземете. Тоа обично има многу опции ексклузивни резолуција прилагодени на исклучителни андроид уреди добро се исти со utility.tubemate download.If сте во потрага за Tubemate Превземи може да го симнете бесплатно од softkelo.

Вие исто така може да се допаѓа: Драстични ДС емулатор АПК

YouTube Мате е многу моќен и познати апликации за преземање на било кој тип на видеа од YouTube. Нема друг софтвер преземете видео од YouTube само Tubemate симнувачот е еден стан, што може да го симнете вашите омилени видеа лесно.Tubemate Free Download денес.

Преземени датотеки може да се чуваат во вашиот SD картичка со помош на стандардните, сепак, можете да ги помине околу од едно место на некој друг, сепак, Одлично се вклопува. Tubemate YouTube симнувачот е многу чиста-за-користење видео симнувачот чија примарна силна точка е токму тоа–може да имате се бара надвор било видео во секунди.

преземете Tubemate