Zenmate Премиум Crack – Комплетна Про Hack v3.1 Код Free Download

Со | септември 14, 2017

Zenmate Премиум Crack е многу моќен и познатиот софтвер во целиот свет. Овој софтвер Ви помага да се скрие својата целосна IP адреса и вашиот приватен идентитет. Овој софтвер исто така ви помага да се деблокира дека веб-сајтот кој е блокиран во вашиот country.If не сте во можност да ја разгледате нашата сајт забранета во вашата земја, можете да го користите Zenmate Код Премиум и може да се отвори било која страница.

Zenmate Премиум Crack

на Zenmate премија код обезбедува напредни, приватниот и опуштено провајдер тунелирање за интернет пребарувачи, како и мобилни gadgets,.Zenmate Crack се спроведува со помош на Зен-чувар GmbH, на start-up организација со седиште целосно во Берлин. Претпријатието доби започне-up на годината 2014 награда во Germany.You, исто така, може да Zenmate Премиум Torrent за преземање од торенти.

Zenmate Премиум е прокси сервер кој ви помага да се отвори оние веб-сајтови кои се блок во вашата земја.Zenmate Премиум Gratis е, исто така ви помага да се обезбеди вашиот веб traffic.You може Превземи Zenmate Премиум слободен.

Преземете Zenmate Премиум Crack

Zenmate Премиум Crack

Zenmate целосна е преземање на plug-in за интернет прелистувачи кои се претвори во цел да се заштити и да се заштити privateness на илјадници и илјадници корисници, дури и сурфање на сектор огромен net.Download Zenmate Премиум Код v3.1 е потполно бесплатно.

На plug-in за безбедност е исто така корисна за мобилни уреди преку лесен апликација која нуди и создава опуштена и безбедна VPN тунел користење на IPSec протокол. Тоа е во моментов милји домаќин во различни сервери низ главните народности заедно со Швајцарија, Германија, Хонг Конг, Обединето Кралство, и USA.You да го симнете Zenmate премија torrent.

Вие исто така може да се допаѓа: Скриј Ип Сите Crack - Free Download Full Активирање Клучни + сериски Keygen

Клучни карактеристики:

Последователните голем број на основните и незаборавни функции и способности на Зен колега топ класа:

 • На plug-in е апсолутно истомисленици со три главни интернет прелистувачи посебно,
 • Mozilla Firefox, Google Chrome и Opera. Таа, исто така им помага на различни прелистувачи компјутерски уред, како на Comodo змеј, хром, и квадратни железо.
 • Таа доаѓа во Андроид и iOS апликации, која работи со IPsec што создава нормално VPN конекција.
 • Земете еден збор кој Зен колега е прокси plug-in за нето пребарувачи, кои исто така може да се заштити и енкриптираат сите прелистување активности и сообраќај. Тоа не е секогаш да бидат оптоварени како наједноставен услуга VPN.

Поставување и работа

Следното, накратко, објаснува како upload-на дела:

 • Превземи Zenmate законик и да се воспостави Зен колега врвот стапка за вашиот веб прелистувач.
 • А веб-страница во режија на интернет страницата на софтвер програма и организација ќе биде отворена механички кои исто така се наведува покриеност privateness и фрази на услуга. Внесете ја Вашата електронска пошта да ги прифати условите на извршување на кривичното дело.
 • Штом заврши, икона на проектот ќе се прикаже во внатрешноста на врвот соодветна агол на мрежата прелистувач, што укажува на тековното работење на додаток на.
 • Додека односот е енергичен, Влезни и излезни сообраќај и пребарување на поминување на времето е шифрирана и чуваат со лозинка ова е автоматски.
 • Zenmate Превземи избира својот сервер место размислува за својата географска ширина, роботски. Корисникот, исто така, се дава избор да го менува рачно тоа во секое време на било кој од локациите прикажани.

надградба стапка

Zenmate премија целосна може да се примени со помош на шопинг за да се подобри за слободен модел на Zenmate. Надградбата може да се купат преку три достапни апликации:

 1. Топ стапка на 8.99 евра месец до месец
 2. Топ класа 7.99 евра месечно за 6 месеци (20% намалување на цените на договор)
 3. Топ класа 6.99 евра месец до месец 365 дена (30% намалување на цените на договор)

Во еден момент на сегментот за ослободување на еден upload, премијата подобрува сега нема да биде достапен за купување. Како резултат на тоа, корисникот има неограничен посетителите информации сајт до крајот на оваа уникатна фаза.

стан на VPN за мобилните уреди е слободен колку што еден сајт статистика посетителите да го ограничи на 500MB. За да се подобри неговата неограничено сајт посетители евиденција, Корисниците исто така можат корист подигање од 2 апликации:

 1. неограничени на 2 долари месечно
 2. неограничен број на 20 Долари секоја година

подршка на купувачот

Zenmate за во моментов има поддршка на корисниците на кои може да се постигне преку е-мејл. Групата за помош ќе речиси постојано се одговори на барањето или предизвик во 24 часа или помалку.Zenmate Премиум Код Crack Симни сега.

execs

Токму тука се неколку точки да се како во Зен Мате Премиум:

 • Нежните подесување и да се воспостави пристапи
 • Над задоволително интернет конекција преку заштита на сообраќајот
 • Цената е конкурентна и скали мирно меѓу пакет договор понуди.

Конс

Следниве се работи за да се појави надвор за во алатката:

 • Таа во моментов е домаќин на наједноставен пет серверот места.
 • И покрај фактот дека почнуваат-up изгледа ветувачки, тоа мора да се обезбеди поголема функции и таленти да ги задоволи желбите на различни клиенти од целиот свет.
 • На услугата е ограничена само на активностите сигурни во прелистувачот на интернет, тоа е далеку со седиште во. Пораки и пер да се погледне врски, сепак, се аутсајдери на својата покриеност заштита.
 • Потребата да се преземете Zenmate и да ја инсталирате различни додатоци за дополнително да го приклучиш на некои IP протекување е неизбежна. Овие протекување обично се од флеш и веб РТС. Ова ќе биде критична ситуација за оние корисници кои сакаат да бркам со повисоко ниво на заштита.

Најниската линија

иако Zenmate Премиум Hack може да се земе во предвид како стабилна основа за носител VPN, тоа е во моментов милји нецелосни. Додаток на давателот претставува гаранција за нето прелистувачи и сигурен VPN за мобилна тоа е премногу добро. Постојат неколку проблеми кои сакаат да се решат веднаш, како што се протекување IP и достапноста на серверот места. На подобрување е без сомнение еден тежок избор со оглед на тоа е сепак милји далеку од нејзините усовршени форма.

Преземете Zenmate Премиум Crack