Bigasoft Audio Converter Serial – 5 Kodi i liçences + Serial Pa pagesë Shkarko

nga | janar 20, 2018

Bigasoft Audio Converter Serial është kërkesë shumë e fuqishme dhe e njohur e cila kthehet dosjet tuaja muzikore në formats.This tjetër software gjithashtu merr audio nga video fotografi dhe për të shpëtuar në MP3, WMA, M4A, AAC, AC3, WAV, dhe OGG.

BigaSoft Audio Converter Serial

Bigasoft Audio Converter 5 rendor është një e përditshme një fazë internet video downloader dhe converter për ndihmë për shkarkim të shkurtër dhe për të ndryshuar mbi Pix internet lëvizjes për të luajtur në PC, makinë fleksibël, Cellphone Mobile, mp4 pjesëmarrës, TV dhe shtesë efektet. Pajisja ekstrem video downloader mund të kursejë në internet incizime në HD, HQ dhe filma 3-D dhe më pas shkëmbejnë mbi të MP4, AVI, WMV, MOV, MKV, FLV, MPG, VOB dhe kështu me radhë për tu parë në një koleksion të frikshëm të pajisjeve të automatizuar, duke përfshirë iPad pak, iPad, iPod, iPhone, Google Nexus, sipërfaqja Microsoft, ndiznit zjarrin, ferrë, televizioni Apple, Zune, PSP, ps3, kompjuter xhepi, zen reja, Xbox, Archos dhe kjo është thjesht fillimi.

Shkarko Bigasoft Audio Converter Serial

Bigasoft Audio Converter Serial

Bigasoft Audio Converter shumë të fundit është një majë audio mjet të pastër për ta përdorur konvertimit me një redaktor të integruar audio që furnizon një mënyrë të shpejtë për të kthyer pothuajse të gjitha të mirë-njohur codecs audio. Ai jep metoda më e mirë për konvertim media që ndihmon një përhapje të famshme audio dhe video codecs. Edhe pse software ndihmon audio shumta dhe codecs Video, ajo është e optimizuar për thjeshte e audio, për këtë arsye ajo ka vetëm formatet audio output. përmes BigaSoft Torrent, ju mund të konvertohet këngët mes të pothuajse të gjitha formatet, mund conversions Procedura e shumta të njëjtën kohë, dhe ka funksionalitetin për nxjerrjen Soundtracks nga të gjithë filmave të famshëm ose clips.

Ju mund të dëshironi: Corel VideoStudio Pro X8 Torrent - Ultimate Full Crack + Keygeyn Pa pagesë Shkarko

BigaSoft Audio Converter 5 Leje Kodi Features:

Interface

Bigasoft Rishikimi mund të ofrojnë një mënyrë të shpejtë për të kthyer formate mendje për të marrë tuaj muzikë para-normë kudo dhe i kushtoj vëmendje këngë të mahnitshme, ndërsa ju duhet. Ju mund të dëgjoni këngët tuaja të preferuara në iPod, iPhone, ferrë, PSP, ps3, Zune, mp4 pjesëmarrës, dhe kështu me radhë.

Convert Files Muzikë:

Bigasoft converter audio pesë kyç serial do të ju lejojnë të effortlessly të konvertohet audio mes të pothuajse të gjitha formatet plus mp3, WMA, M4A, AAC, AC3, wav, Ogg, dhe shume te tjere. Converter virtual audio mund të përdoret si një mp3 converter, WMA Converter, M4A Converter, dhe kështu me radhë.

Convert MP3 audio:

BigaSoft Audio Converter Serial e bën atë të butë për të transformuar mp3 në formatin audio WMA, M4A, AAC, dhe kështu me radhë. Audio në mp3 converter është një të gjitha-në-një dhe të shquar komandues mp3 konvertimit audio program software.

Audio Splitter:

Mjet i zgjuar audio spliter thjesht mund të shkurtojë një file audio në zë të shumta personi gjurmët përmes si ju do të. Ajo gjithashtu absolutisht mbështet dokumentet ndarjen audio seamlessly kryesisht në bazë të shënuesve kapitullit ose bazuar tërësisht në fotografi .Cue.

Enjoy muzikë nga muzikë Video:

Videoja për konvertim audio ju lejon për të nxjerrë gjurmët audio nga të gjithë filmave të famshëm ose video muzikore, të tilla si AVI, MPEG, MP4, MPG, VOB, MKV, WMV, etj.

Batch Konvertimi:

Tani përmes grumbull konvertimit audio, converter profesionale Video Audio ndihmon konvertimin sasi gjigante të pista apo filma në një kohë. gjithashtu, ajo mund të fikni kompjuterin tuaj mekanikisht pas konvertimit kishte ekzekutuar.

Shkarko Bigasoft Audio Converter Serial