Bulk Image Downloader Torrent – Pa pagesë Shkarko Crack

nga | janar 1, 2018

Bulk Image Downloader Torrent është një program shumë të veçantë dhe të fuqishme për të marrë imazhe nga internet.If ju dëshironi të ruani imazhe me cilësi të lartë ju mund të kurseni të lehtë nga web duke përdorur këtë program. Bulk Image Downloader është mjet shumë i fuqishëm dhe të përgjegjshme e cila është shumë i njohur në tregun e.

Image Downloader Torrent

Bulk Image Downloader Crack nuk është më e mirë për pics - ajo do të marrë gjithashtu minjaturizohen informacione të dhënat Video (.Avi, .WMV, .mpeg, .Mov, dhe shume te tjere.) dhe ndihmon filma priti në faqet e internetit të kujton nga youtube, Dailymotion, Megavideo dhe shtesë. për më tepër, ajo mund të trajtojë faqet maksimale pa asnjë shtet-e-artit-ngritur ose "statistika fakte misionit" e nevojshme.

Shkarko Bulk Image Downloader Torrent

Bulk Image Downloader Torrent

Për të fituar të gjitha pics të plotë me madhësi nga faqet e tilla ju herë pas here do të duhet të klikoni mbi çdo lidhje minjaturizohen dhe pastaj duhur klikoni mbi mbi mbi çdo fotografi me madhësi të plotë dhe të marr nga "dyqan fotografi si ...", si një mënyrë për të të jetë i mundimshëm dhe kohë-ingesting. Bulk Image Downloader Cracked dhe sasia serial integrimi net shfletuesit janë të automatizuar për opera dhe Internet Explorer. Firefox dhe Chrome integrimi kërkon extensions që do të vënë në.

Ju mund të dëshironi:Adobe Media Encoder CC 2015 Crack - Pa pagesë Shkarko

Funksionet kryesore në Bulk Image Downloader Torrent:

 • Ora Shop klikuar duhur për "të ruajtur fotografi si ..."
 • Superior Metodologjia deduktive shënuar për të zbuluar imazhe të plotë me madhësi
 • Asnjë shtet-e-artit-fakte konfigurimit ose sfidë e informacionit duhet të jenë të ngritur
 • fotografi preview si thumbnails ose në matje të plotë përpara se shkarkimit
 • Rri në radhë disa prej galerive të shkarkimit kompjuterizuar pambikëqyrur
 • Fitimi mekanikisht nga listat e jashtëzakonshme të Galerisë URL
 • Mundëson video të shkarkimit nga informacioni i lidhur menjëherë informacionit videove
 • Mundëson album shkarkimit nga faqet e internetit të rrjeteve sociale
 • Ndihmuar gati të gjithë e zakonshme foto neto website hosting faqet e internetit
 • Integron me IE, operë, firefox, dhe krom
 • Multi-filetuara kuptim shkarkimit

Si te Crack?

 • Shkëputje nga interneti (miratuar)
 • Shpaketoj pastaj instaluar pjesa më e madhe fotografi Downloader five.18 keygen x86 / x64 e fundit '
 • Go-në sistem tray dhe të dalë programin software
 • Zgjidhni plas duhur në sistemin tuaj
 • Kopjo raport plasaritur në directory programit software
 • Bllokoni këtë sistem me anë të një firewall (miratuar)

Shkarko Bulk Image Downloader Torrent