Drastike DS Emulator APK – Pa pagesë Shkarko Full paguar Cracked

nga | gusht 11, 2017

Drastike DS Emulator APK për android asnjë rrënjë të kërkuara drejtimin APK tani edhe për alte dhe nuga. Drastike DS Emulator Full APK cilësia android emulator i të gjitha kohërave mirësjellje performancën e saj të lehtë e cila rrit lojrave gëzojnë lojra me rezolutat më të mirë, Fotografitë më të mëdha, gameplay më të shpejtë, tweaking përvojën e lojrave me grumbujt e mashtrojnë kodet më shumë Patched Drastike DS Emulator është një fast DS Nintendo emulator për Android, për shkak emri tregon "DS Emulator" dhe sjell funksionalitetin për të luajtur DS video lojërat shpejtësi të plotë në shumë pajisje.

Drastike DS Emulator APK

 

The drastike APK vjen me një mori të aftësive që përbëhet nga ekran ekran paraqitjen customization, kontrollues customization, ndihmë për kontrolluesit hardware, përpara të shpejtë, Google Drive ndihmuar, dhe u largua përpara grafika pasqyrim për disa pajisje të lartë të pushojë. Poshtë teje ndodhen aftësitë e përcaktuara.

Shkarko drastike DS Emulator APK

Drastike DS Emulator APK

A jeni duke kërkuar për Drastike DS Emulator APK Cracked shkarko këtu falas pa asnjë rrezik. Ju mund të shkarkoni Drastike DS Emulator Paid APK nga Kelo butë në disa sekonda.

Ju mund të dëshironi: Nova Launcher Prime APK - Pa pagesë Shkarko Cracked 2017

Features drastike Emulator:

 • Zbukuruar lojës së imazhe tre-D për 2 × 2 herë vendimin e tyre unike (punon në mënyrë të kënaqshme në tepruar fund të pajisjeve quad-Center)
 • Customize vendosjen dhe madhësinë e ekraneve ds, për portret dhe peizazh modes.
 • Plotësisht mbështet shtesë kontrollorët dhe kontrollet trupore në Gadgets si Nvidia mbrojtur dhe Xperia luajnë.
 • Mbani dhe të rifillojë zhvillimit të sportit tuaj kudo me shtetet mbaj.
 • Tweak përvojën tuaj lojrave me një bazë të dhënash e mijëra të mashtrojnë kodet.
 • Synchronize tuaja games dyqan së bashku me internet garazhin tuaj cloud.
 • Boom rivalitet Shpejtësia me të shpejtë më përpara.

changelog:

 • Fixed një regres grafike në pajisjet x86
 • Fixed ndërprerë 3D kalimi

Si ta Instaloni?

 1. Shkarko emulator APK drastike DS për Android nga linkun e mëposhtëm
 2. instaloj drastike DS Emulator APK
 3. trokitje e lehtë hapur
 4. gëzojnë

Drastike DS Emulator APK