Nevoja për Speed ​​Payback Crack – Pa pagesë Shkarko NFS Cracked

nga | prill 9, 2018

Nevoja për Speed ​​Payback Crack është një çarje e NFS lojë. Nëse ju nuk dëshironi të paguani për këtë lojë ju mund të shkarkoni plas nga faqen tonë të internetit për të lira. Pas shkarkimit ju do të lejojë instaluar këtë lojë në PC tuaj. Nëse jeni duke kërkuar për Nevoja për Speed ​​Payback Crack ju jeni në vendin e duhur.

Nevoja për Speed ​​Payback Crack

NFS Payback Crack sport pc është vendosur në botën e krimit të luginës fatit, ju dhe ekuipazhi i juaj ka qenë e ndarë duke përdorur tradhtinë dhe ribashkuar me ndihmën e hakmarrjes për të marrë poshtë në shtëpi, një karteli të poshtër që politikat kazinove Mitropolisë së, kriminelët, dhe zyrtarë të zbatimit të ligjit. Në parajsë këtë lojtar për të korruptuar, aksionet janë të larta dhe shtëpia vazhdimisht fiton.

Shkarko Need For Speed ​​Payback Crack

Nevoja për Speed ​​Payback Crack

Makina juaj është në mes të gjithë gjë që ju bëni në hall për Needforspeed Crack. Ju mund shekuj të shekujve shkëlqyer-song performancën tuaj të përgjithshëm me secilin nga 5 udhëzime mrekullueshme e makinave (garë, domethënie, off-rrugë, zvarrit, dhe kontrabandist) për të treguar tabelat në opozitë në çdo garë, ndërmarrje apo sfidë.

Ju mund të dëshironi: Utilities Glary Pro Pa pagesë Shkarko Me Key Serial Licencës

me Nevoja për Speed ​​Cracked sportive kompjuterike luajnë si tre karaktere të ndryshme të bashkuar, duke përdorur një qëllim të përbashkët: hakmarrje. si Tyler, mushama, dhe Jess ju keni marrë një rrezik për grupin për të edhe vlerësimin kundër të gjitha shanset dhe input garën finale për të marrë poshtë në shtëpi. Policët konfliktit janë ekstra të vendosur për të marrë në, atëherë ju patjetër kurrë më parë. Pra off ju vizitoni pushtet në dhe jashtë rrugës nëpër male, kanione dhe shkretëtirat, dhe garë kundër rivalëve të gjithë qytetin! Nevoja për Speed ​​Pa pagesë Poshte.

Need For Speed ​​Payback Shkarko është në dispozicion në faqen tonë është falas. Shkarko Need For Speed ​​Payback për laptopë tuaj, kompjutera dhe për celular për të lira.

Kërkesat e sistemit

Kërkesat minimale për 720p30 në parametrat e ulët
OS: 64-Dritaret bit 7 ose me vone
CPU: Intel i3 6300 @ 3.8GHz ose AMD FX 8150 @ 3.6GHz me 4 temat e hardware
RAM: 6GB
DISC DRIVE: DVD ROM drive e nevojshme për instalimin e vetëm
HARD DRIVE: 30GB
VIDEO: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti ose AMD Radeon ™ HD 7850 ose ekuivalenti DX11 GPU përputhje me 2GB memorie
DirectX: 11 card Compatible Video ose ekuivalent
INPUT: Dual kontrollues analog
KËRKESAT lidhje Online: 192 Kbps ose lidhje të shpejtë në internet Recommended Kërkesat për 1080p60 në parametrat e lartë
OS: 64-Dritaret bit 10 ose me vone
CPU: Intel I5 4690K @ 3.5GHz ose AMD FX 8350 @ 4.0GHz me 4 temat e hardware
RAM: 8GB
DISC DRIVE: DVD ROM drive e nevojshme për instalimin e vetëm
HARD DRIVE: 30GB
VIDEO: AMD Radeon ™ RX 480 4GB, NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB ose ekuivalent DX11 GPU në përputhje me 4GB memorie
DirectX: 11 card Compatible Video ose ekuivalent
INPUT: Dual kontrollues analog
KËRKESAT lidhje Online: 512 Kbps ose lidhje të shpejtë në internet

Shkarko Need For Speed ​​Payback Crack