Nova Launcher Prime APK – Pa pagesë Download Cracked 2017

nga | gusht 11, 2017

Nova Launcher Prime APK është një cilësi në raketë ndërkaq themeluar në një pajisje Android. Aplikimet Nova Launcher Prime pagesë ofruar një shumëllojshmëri të madhe të cilësimet që mund të jetë tërësisht me porosi të dizajnuara për veten dhe stilin tuaj. tranzicionit të pastër në mes kompjuterëve dhe dizajn jashtezakonshme pushtuar më i madh se 5 milion qenie njerëzore. tani, Nova Launcher Prime është kampion dhe një nga paketat maksimale të famshme dhe të shkarkuara.

Nova Launcher Prime APK

Nova Prime APK fantastike customizable, performanca e shtyu, ekran në shtëpi. Të jepet asnjë zëvendësues! Nova Launcher Prime APK Cracked është lëshimi majën për Android bashkëkohore, përqafuar dizajn të plotë leckë të gjithë.

Shkarko Nova Launcher Prime APK

Nova Launcher Prime APK

Nova Launcher Prime APK Pa pagesë Shkarko zëvendëson privat ekranin tuaj ekran në shtëpi me një që ju të menaxhuar dhe mund të rregulloje. ikonat e Tregtisë, Layouts, animacione dhe më shumë.

Ju mund të dëshironi: ludo Star 2017 Crack - Pa pagesë Shkarko

Nova Launcher Pro Features APK:

  • Gestures - goditje e fortë, një çikë, trokitje e lehtë të dyfishtë dhe shtesë në ekran në shtëpi për të hapur aplikacionet favorite tuaja.
  • akuza palexuar - kurrë nuk humbas një mesazh. shënjat palexuar akuzë për Hangouts, SMS, gmail dhe ekstra duke përdorur Tesla plugin palexuar.
  • Grupet Custom sirtar - krijuar tabs reja apo dosjet në sirtar app.
  • Hide Apps - të mbajë një sirtar të qetë app me anë të aplikacioneve të fshehur kurrë nuk përdoren.
  • swipes Icon - vendosur lëvizje porosi për swiping në shkurtesat app ose dosjet.
  • Pasojat shtesë Shkoni - së bashku me fshij, fizarmonikë, dhe hedhin.

Si ta Instaloni?

  • Shkarko APK nga linkun e mëposhtëm.
  • Hap skedarin APK në çdo skedar, trokitje e lehtë në "Install" dhe ndiqni udhëzimet.
  • Hapur "Nova Launcher" dhe e vendosi atë si default shtëpi-ekran kur u pyet.
  • Kjo eshte e gjitha!

Nova Launcher Prime APK