TeamViewer 11 plas – Full Version kodin e aktivizimit + Key License

nga | Mund 31, 2017

TeamViewer 11 plas është për të gjithë ju. Ajo është e lirë për përdorim personal, por në shkallë të biznesit, ju keni për të blerë versionin premium. Software është i ngjashëm me atë të Skype. Ju mund të ndajnë ekranin tuaj dhe mund të kenë qasje për të kontrolluar kompjuterin e personit tjetër. Për këtë qëllim, keni nevojë për një lidhje të mirë interneti.

TeamViewer 11 plas

Për nivelin e ndërmarrjes, Ky crack software është përdorur për takime virtuale me përdorues të shumta. Key TeamViewer License është një i njohur software produktiv crack. Disa njerëz duan të përdorin këtë, por jo në gjendje për të blerë. Per kete arsye, ky është vendi më i mirë për të blerë atë lirisht.Leje Kodi TeamViewer do të ju ndihmojë të instaloni TeamViewer për kohë të jetës.

Shkarko TeamViewer 11 plas

TeamViewer 11 plas

TeamViewer Crack ka versionin e saj të plotë i.e. version premium. Ajo ka më shumë karakteristika dhe funksione sesa versionin e lirë. Nëse keni nevojë për biseda urgjente grup me miqtë tuaj apo shokë të grupit, atëherë nuk ka nevojë për takime të planifikuara ose të organizuara, TeamViewer 11 Key License të gjithë ju lejon të kalojnë kohë në atë që është më e rëndësishme në vend se humbur kohë dhe të holla në udhëtojnë për takime.

Ju mund të dëshironi : Shoferi Key Toolkit License

shpejtësia operativ është mjaft e mirë. Kjo gjithmonë do të varur në shpejtësinë tuaj te internetit. Takimet e largëta tani janë rruga për të shkuar. Gjëja më e mirë është se ajo përdoret në të dy PC dhe smartphones gjithashtu. Programuesit zhvilluar të gjitha aspektet e programeve në të. Software është i lirë nga të gjitha llojet e viruseve. Kështu që, mos prisni për asgjë. Shkarko e fundit TeamViewer Full Version Me Crack falas nga këtu. Saj tërësisht pa pagesë në SoftKelo.

TeamViewer 11 Features plas:

 • Nëse lidhja e internetit ka Bandwidth ulët, ju prapë mund të merrni imazhe më të mirë të cilësisë.
 • Software crack është 15 herë më të shpejtë dhe përdorimet 30% të dhënat më pak.
 • Ai është i arritshëm në pothuajse të gjitha smartphones. Kjo mund të ju lejojnë për të kontrolluar sa më shumë telefona Android si ju mund nga kudo.
 • Kjo lejon për ndarjen e fotografi të shumta në të njëjtën kohë.
 • Ajo ka përmirësuar toolbar që ju lejon të gjeni më shpejt atë që ju dëshironi.
 • Chat aftësitë funksion. Ju mund të bisedoni nga kudo lidhur një herë.
 • Ajo është e lirë nga përdoruesit privatë dhe lejon kthim të shpejtë të investimit për biznesin.
 • Trackpad është përmirësuar në një masë të pakufizuar.

Kërkesat e sistemit :

 • Windows 8 / 7 / vështrim në të ardhmen / XP
 • Windows 2000 / Millennium Edition / NT (Service Pack 6a, në më pak IE 5.5) / 98*
 • Windows Server 2012R2 / 2012 / 2008R2 / 2008 / 2003 / 2000*
 • Dritaret Faqja Server / Faqja Server 2011
 • hardware minimale : 500 MHz CPU – 500 MB RAM
 • 100 MB hapësirë ​​në disk për instalim.

Si te Crack TeamViewer?

 • Shko në faqen e internetit
 • Shkarko & Install TeamViewer Setup
 • Ndalo Mbrojtja Anti-Virus.
 • Dil Programin running.
 • Hapur Patch Zgjidh Premium / i korporatës / Ndërmarrje
 • Pastaj klikoni në patch Button.
 • Të gjitha të bërë, gëzojnë ! TeamViewer 11 Crack falas.

Shkarko TeamViewer 11 plas