TubeMate – Pa pagesë youtube downloader 2.2.9

nga | gusht 16, 2017

TubeMate është një app lirë për të shkarkuar të lartë përkufizim video nga youtube. Tube Mate është përdorur për të shkarkimit e juaj e favoriteve Video këngë, kinema, dhe sportive video nga youtube.

TubeMate

Youtube Downloader është një app për të shkarkimit youtube video në të njëjtën kohë për shumë tuaj celular. Kjo ju lejon të keni filmat tuaj të preferuar në kartën SD mjet tuaj për të parë ata sa herë që keni nevojë për.

Shkarko TubeMate

TubeMate

Kjo app TubeMate Youtube Downloader është me të vërtetë të qetë për t'u përdorur, ju vetëm duhet të kërkoni për ndonjë video në kuadër të shtyllës së kërkimeve të app TubeMate 2.2.9 dhe shtypni arrow gjelbër ndodhet në pjesën e poshtme të ekranit në atë të dytë ju mund të zgjidhni file video që ju duhet për të shkarkuar. Ajo zakonisht ka shumë opsione për zgjidhjen e ekskluzive të përshtatura për pajisjet jashtëzakonshme Android përkojnë edhe me utility.tubemate download.If ju jeni duke kërkuar për TubeMate Shkarko ju mund ta shkarkoni nga softkelo falas.

Ju mund të dëshironi: Drastike DS Emulator APK

Youtube Mate është një kërkesë shumë të fuqishme dhe i njohur për shkarkim çdo lloj video nga youtube. Nuk ka një tjetër software shkarkoni videot nga YouTube vetëm TubeMate Downloader është një app që mund të shkarkoni Preferuarat videot tuaja të lehtë.TubeMate Pa pagesë Shkarko sot.

Dosjet e shkarkuara mund të ruhen në kartën SD tuaj me ndihmën e parazgjedhur, megjithatë, ju mund të kalojnë rreth tyre nga një vend në disa të tjera, megjithatë, përshtatet të shkëlqyer. TubeMate youtube downloader është një downloader shumë i pastër për ta përdorur Video pika kryesore e fortë e të cilit është pikërisht se–ju mund të keni të kërkoni ndonjë video në sekonda.

Shkarko TubeMate