Windows 10 Cracked ISO – Të gjitha në një Full Pre aktivizuar Torrent

nga | shtator 11, 2017

Windows 10 Cracked ISO ndihmon për të aktivizuar dritaret tuaja në disa minutes.If ju jeni duke kërkuar për një Cracked ISO atëherë ju jeni në vendin e duhur ju mund të shkarkoni Windows 10 aktivizuar ISO falas nga SoftKelo.

Windows 10 Cracked ISO

Cracked Dritaret 10 ISO modeli i fundit i plotë ngarkesës poshtë 32-64 bit. Windows 10 kalitur ndërtuar 10240 është këtu lirshme poshtë ngarkesës për ju. Ju mund të shkarkoni iso zyrtare për dritare në shtëpi 10. Një lidhje e menjëhershme është që të kishte në faqen time të internetit Soft Kelo. SoftKelo është një ndër njohur plas software faqen e internetit program që furnizon një gjë e veçantë dhe të reja.

Shkarko Windows 10 Cracked ISO

Windows 10 Cracked ISO

Windows 10 Pre aktivizuar është maksimumi kuptueshme dhe më e lehtë e të gjithë shtëpisë dritaret e sigurt në ditët e sotme. Është milje praktikisht një përzierje dhe zëvendëson të dritareve në shtëpi 7 dhe dritaret në shtëpi tetë me një aftësi të disa krejtësisht të reja të cilat mund të jetë e shkëlqyer për të manipuluar. Përdoruesit mund në asnjë ndihmë do të thotë se dritaret në shtëpi. A jeni duke kërkuar për Preactivate shkarkuar atë sot falas.

Windows 10 Të gjitha në një ka funksionalitetin për të kandiduar nuk handiest në laptopë dhe telefonat e zgjuar, strukturat e vazhdueshme, Xbox nje, droga, Hub sipërfaqësor dhe lente vrimë. Për një të përballueshme dhe një rishikim të pastër, Unë do të ju them se ky botim i ri është rregulluar në një të tërë, ndërsa në një maksimum prej vendeve që ju do të ndjeni disa veçori të vjetër. por, këto aftësi e mëparshme kanë qenë të dhënë një kontakt në rritje.

Ju mund të dëshironi: Pro Sketchup 2016 Crack - Pa pagesë Shkarko 2016 Key License + Numër serik

nga Windows 10 Preactivated Torrent ju do të merrni të shkëlqyera dhe një eksperiencë e re personale. Kur unë flas të argëtohem konsumatorit në, Kjo shton layout, performanca e përgjithshme dhe kapacitetet e saj. Programi dritaret në shtëpi accessory që është dashuruar bashkësia ndërkombëtare që thjesht duan Windows 10 Full ISO.

Si distancë më të madhe, si dhe klientët operativ sigurinë e sistemit është e përfshirë, dritaret në shtëpi 10 kalitur duket shumë irrituese në lidhje me këtë vend. Ka shtuar mjaft e opsioneve përshtatshëm për njerëzit që janë vigjilent përafërsisht mbrojtja në ndërmarrjen e tyre tregtare. BitLocker është një element i kësaj, ku fotografi të rëndësishme mund të ruhen të rehatshëm duke përdorur encrypting tyre me software krejt natyrshëm. Shtim i larg informatikë pajisje të teknikës serverin tuaj dhe të ndryshme të ndërlidhura PC-së, kombinuar e kontrollit, domain të jetë një pjesë e dhe ndërmarrje komerciale ruaj një numër të aftësive të veçanta të dritareve në shtëpi 10 i kalitur

Pse keni nevojë për dritaret 10 iso kalitur?

Faqja dritaret 10 është zëvendësim për dritare në shtëpi tetë. Microsoft ka më të ulët mbrapa vëmendjen e saj në laptop tradicionale të llogaritur me një redesigned fillojnë menu dhe të shpejtë pjesë rritur web shfletuesit. Ka gjithashtu një asistent të avancuar virtuale, Cortana, për të ju këshillojë me pyetje dhe të personalizoni laptop.

Windows 10 është gjithashtu e jashtëzakonshme është për vëzhguesit e kontaktit, me një ndërfaqe që modifikon që i përshtaten pajisjen tuaj. Nëse ju jeni aktualisht përdorimi i dritareve në shtëpi 8 ose më herët, shkarkuar atë në ditët e sotme dhe argëtohem në gjeneratën e ardhshme bashkëkohore të strukturave të punës. Shkarko Windows 10 All In One ISO Torrent sot falas.

karakteristika:

Faqja dritaret 10 profesional është një paketë e aplikimit për ndërmarrjet e vogla, kontrollit të mesme dhe masiv komerciale ndërmarrje. Ka një aftësi të pazakontë disa që lidhen me këtë version të cilën ne jemi duke shkuar tek lista poshtë.

 • Lidhur me të mesme dhe të madhe të klasës së biznesit në shkallë.
 • Made aftësitë më të larta të mbrojtjes.
 • BitLocker për të encrypt fotografi tuaj.
 • telekomandë desktop për Virtualization.
 • Menaxhimi i lëvizjes Institucioni.
 • Qasja në dyqan biznesit.
 • Pamartuar klikoni mbi mbrojtjes updates shkurtër.
 • Apps Cloud-priti.
 • Replace është atje për dritare 10 kalitur të dritareve në shtëpi 10 version ndërmarrje.
 • ton më i madh.

Si për të shkarkuar një dritare 10 skedar iso

 • i parë, off të gjitha, ju poshtë Lidhje ngarkesës klikoni mbi butonin poshtë dhe klikoni mbi / rubinet në procesverbal poshtë pajisjes ngarkesës tani button në faqen e internetit Microsoft-it.
 • Kliko në mediacreationtool.Exe dokumentit dhe për të mbajtur për laptop, dhe ekzekutuar atë.
 • Nëse një frymëzuar nga do të thotë UAC UAC, klikoni mbi / rubinet në po.
 • Kliko në / rubinet në ofrimin e marrjes butonin për frazat licencës.
 • Marr nga ngritur mënyrën
 • Zgjidhni opsionin inkurajuar për PC
 • Dëshira dokumentin iso dhe përpara
 • Ju për më tepër mund të hyjnë në produkt kryesor
 • Done Gëzojnë

Shkarko Windows 10 Cracked ISO