Zenmate Premium Crack – Full Pro Hack Kodi v3.1 Pa pagesë Shkarko

nga | shtator 14, 2017

Zenmate Premium Crack është shumë i fuqishëm dhe software i njohur në të gjithë botën. Ky program ndihmon për të fshehur të gjithë adresën tuaj IP dhe identitetin tuaj private. Ky program gjithashtu ndihmon për të zhbllokuar se internetit e cila është bllokuar në country.If tuaj ju nuk jeni në gjendje të shfletoni një faqe ndaluar në vendin tuaj ju mund të përdorni Zenmate Code Premium dhe ju mund të hapur ndonjë vend.

Zenmate Premium Crack

The Kodi Zenmate premium ofron avancuar, ofrues private dhe të relaksuar tunneling për shfletuesit e internetit, si dhe Gadgets celular.Crack Zenmate administrohet me ndihmën e zen-roje GmbH, një organizatë të fillojë-up bazuar tërësisht në Berlin. Ndërmarrja mori të fillojë-up i vitit 2014 Award në Germany.You gjithashtu mund të Zenmate Premium Torrent për shkarkim nga torrents.

Zenmate Premium është një proxy server i cili ju ndihmon të hapur ato faqet e internetit të cilat janë një bllok në vendin tuaj.Zenmate Premium Gratis është gjithashtu duke ndihmuar ju për të siguruar web tuaj traffic.You mundemi Shkarko Zenmate Premium Pa pagesë.

Shkarko Zenmate Premium Crack

Zenmate Premium Crack

Zenmate plotë është një shkarkohen plug-in për shfletuesit e internetit e cila u kthye në të dizajnuara për të mbrojtur dhe të mbrojë privateness e mijëra e mijëra përdoruesve edhe si shfletim sektorin e net.Download madhe Zenmate Code Premium v3.1 është krejtësisht falas.

Siguria plug-in është gjithashtu i dobishëm për pajisje të lëvizshme nëpërmjet një app të lehtë që ofron dhe krijon një tunel të qetë dhe të sigurt VPN shfrytëzuar protokollin e IPsec. Është milje aktualisht priti në serverat e ndryshme në të gjithë kombeve kryesore së bashku me Zvicrën, Gjermani, Hong Kong, Mbretëria e Bashkuar, dhe USA.You mund Shkarko Zenmate torrent premium.

Ju mund të dëshironi: Fshehur të gjitha Ip Crack - Pa pagesë Shkarko plotë Activation Key + serial Keygen

Key Features:

Mëvonshme janë një numër i funksioneve primare dhe të paharrueshme dhe aftësitë e klasës të lartë zen mate:

 • Plug-in është absolutisht të njëjtit mendim me tre shfletuesit e internetit kryesore specifike,
 • Mozilla Firefox, Google Chrome dhe Opera. Ajo gjithashtu ndihmon shfletues të ndryshme pajisje informatikë si një dragua Comodo, krom, dhe hekur katror.
 • Ajo vjen në dy Android dhe iOS Apps, e cila vepron nga IPsec e cila krijon një lidhje normale VPN.
 • Merrni një fjalë që shoku i zen është një plug-in proxy për shfletues neto që mund të mburojë dhe encrypt të gjitha aktivitetet e shfletimit dhe të trafikut. Kjo nuk është gjithmonë që të jenë të ngarkuar si thjeshtë një shërbim VPN.

Set-up dhe funksionimin

Në vijim, shkurt, shpjegon se si punon upload-në:

 • Shkarko Kodi Zenmate dhe ngritur shkallën e zen bashkëshortor lartë për shfletuesin tuaj neto.
 • Një faqe web drejtohen në programin software dhe organizimit faqen e internetit do të hapen mekanikisht i cili gjithashtu thekson mbulimin privateness dhe frazat e shërbimit. Shkruani vlefshme adresën tuaj të postës elektronike për të pranuar kushtet krim.
 • Sapo përfunduar, një ikonë projekt do të shfaq brenda këndin e sipërm të duhur të shfletuesit neto, treguar funksionimin e vazhdueshëm të shtesës.
 • Përderisa marrëdhënie është energjik, hyrëse dhe dalëse të trafikut dhe shfletimit kalim kohe është e koduar dhe i ruajtur me një fjalëkalim kjo është automatik.
 • Zenmate Shkarko zgjedh vendin e saj server menduarit në lidhje me koordinatat e saj gjeografike robotically. Ky përdorues është dhënë po ashtu zgjedhje të alternativ dorë këtë në çdo kohë për ndonjë nga vendet shfaqura.

shkalla upgrade

Zenmate premium plotë mund të marrë me ndihmën e pazar nje përmirësuar për modelin e lirë të Zenmate. Upgrade mund të blihen nëpërmjet tri aplikacioneve në dispozicion:

 1. Top shkalla në 8.99 euro në muaj-me-muaj
 2. Top klasë në 7.99 euro mujore për 6 muaj (20% Marrëveshja cut-çmim)
 3. Top klasë në 6.99 euro në muaj-me-muaj për 365 ditë (30% Marrëveshja cut-çmim)

Në një moment e atij ngarkoni së segmentit release, primi përmirëson tani nuk do të jetë në dispozicion për blerje. si pasojë, përdoruesi ka të pakufizuar faqen informacioni vizitorëve deri në fund të kësaj faze të veçantë.

Aplikacioni VPN për Gadgets celulare është i lirë sa më shumë si një vend vizitorët statistikat kufizojë të 500MB. Për të përmirësuar të pakufizuar faqe Vizitorët e regjistrave të saj, Përdoruesit mund të favorizojnë picking nga 2 aplikimet:

 1. Limitless në 2 USD në muaj
 2. pakufizuar në 20 USD çdo vit

mbështetja e klientit

Zenmate për aktualisht ka mbështetjen e klientëve që mund të arrihet me anë të postës elektronike. Grupi Ndihma do të pothuajse vazhdimisht përgjigjur një pyetje apo sfidë në 24 orë ose më pak.Zenmate Premium Code Crack Shkarko tani.

execs

Këtu janë disa pika për të si në Zen Mate Premium:

 • të setup qetë dhe ngritur qasjet
 • Mbi lidhje kënaqshme neto përmes mbrojtjes së trafikut
 • Akuza është konkurrues dhe peshore me qetësi në mesin ofron marrëveshje pako.

Cons

Në vijim janë gjëra për të dalë jashtë për në mjet:

 • Ajo aktualisht pret të thjeshta pesë vende të serverit.
 • Përkundër faktit se të fillojë-up duket premtuese, ajo duhet të sigurojë funksionet më të mëdha dhe talentet për të kujdesem për dëshirat e konsumatorëve të ndryshme në të gjithë globin.
 • Shërbimi është i kufizuar vetëm për aktivitete të sigurta në shfletuesin e internetit është e shumë e themeluar në. Emails dhe peer për të parë lidhjet janë megjithatë të jashtëm të mbulimit të saj të mbrojtjes.
 • Domosdoshmëria për të Shkarko Zenmate dhe instaloni plugins të ndryshme plotësuese të plug disa rrjedhjet IP është e afërt. Këto rrjedhjet janë zakonisht nga flash dhe web RTS. Kjo do të ishte një situatë kritike për ata përdorues të cilët duan të bëj me një nivel më të lartë të mbrojtjes.

Linja më të ulët

Edhe pse Zenmate Premium Hack mund të merren në konsideratë si një bazë të fuqishme për një zgarë VPN, kjo është milje aktualisht paplotë. Shtesës paraqet një ofrues të sigurisë për shfletuesit neto dhe një VPN besueshëm për një celular që është jashtëzakonisht e bukur. Ka disa shqetësime që duan të adresohen menjëherë të tilla si rrjedhjet IP dhe disponueshmërinë e vendeve të serverit. Përmirësuar është pa dyshim një zgjedhje e vështirë duke pasur parasysh se është milje ende larg formës së saj të përsosur.

Shkarko Zenmate Premium Crack